Dá se to zaplatit

Dá se to zaplatit

Jak je dobře známo, je mezi našinci mnoho lidí, kteří alespoň čas od času využijí služeb leteckých dopravců, a sice k tomu, aby si někam zaletěli. A stejně tak je logické, že jsou tu i ti, kdo nelétají. A to nejen proto, že se létat bojí, ale klidně i proto, že jsou (a nejednou i oprávněně) přesvědčeni o tom, že na to nemají peníze. A když se podíváme na ceny letenek, musíme jim často dát za pravdu. Protože letenky, zejména ty do vzdálených a vysoce atraktivních destinací, nejednou dosahují částek, jaké si nemohou dovolit ani dobře situovaní našinci, o těch chudších z nás ani nemluvě.

Jenže je správné, aby si někdo nemohl nikdy užít létání jenom proto, že má hlouběji do kapsy? Je správné, aby někdo zůstával na zemi a možná i jenom doma jenom proto, že mu scházejí nějaké peníze? Není. Zejména když není žádným tajemstvím, že nejeden z letů nebývá plně obsazený, že jsou v něm i nevyužitá místa.

Air Berlin

A došlo to už i leteckým dopravcům. I ti už pochopili, že je někdy lepší doprodávat letenky, u nichž je jejich prodej za plnou cenu nereálný, se slevou. Že je lepší prodat letenky, jež by jinak nebyly využity, alespoň za nižší cenu, jež může být stále ještě pro někoho akceptovatelná, a aspoň něco tak z toho mít.

A tak se zkrátka nabízejí kromě letenek za obvyklé tržní ceny některé letenky levně Levné letenky. Jde tu o ty, jež se neprodaly a je u nich už jenom malá pravděpodobnost, že by si je ještě někdo koupil. S takovými se jde na poslední chvíli cenově dolů a nejednou jsou dostupné i za pomalu směšné ceny, byť nabízejí totéž, za co si jiní pasažéři zaplatili zprvu mnohem víc.

Airbus 380

A člověku, který nemůže nebo nechce zbytečně utrácet, tak stačí být v tu pravou chvíli na tom pravém místě, aby si takovou výhodnou letenku pořídil a vznesl se k oblakům stejně jako ti bohatší z nás.

A i vy můžete na tomto vyhledávači najít nabídku, jež bude pro vás ta pravá.