Jak udržet erekci i bez syntetických přípravků

Jak udržet erekci i bez syntetických přípravků


Udržet mužskou erekci je vcelku velice snadné, pokud žijete zdravě. V jedné větě je tak řečeno v podstatě vše, jenže co to znamená žít zdravě? To je velmi široký pojem, a tak byste měli mít alespoň základní povědomí o tom, co vaší erekci nejvíce škodí, a co jí naopak prospívá. Ještě, než se budete shánět po ceně Viagry, zajímejte se raději o následující záležitosti:

ženské bříško

Jak jste na tom se stresem – víte o tom, že stres je jedna z nejčastějších příčin selhání erekce a dalších civilizačních potíží? Nadbytek stresových hormonů v krevním oběhu se postará o to, že se téměř zastaví produkce testosteronu a z muže se stává neschopné individuum. Nemůže se milovat, je unavený, podrážděný, někdy i agresivní, přibírá na váze a příliv dalších negativních emocí může dokonce rozbourat dosud harmonický partnerský vztah. Vyhýbejte se stresu cíleně a užívejte bylinky, které snižují množství stresových hormonů v organismu a navyšují testosteron.

hezká dívka

Exkurze do chladničky – v chladničce a ve spíži bývá obrovský zdroj problémů. Zbavte se alkoholu, cigaret, bílého pečiva, sladkostí (bílý cukr), uzenin a nadměrného pojídání masa a mléčných výrobků a vyměňte je za celozrnné obiloviny, zeleninu, ovoce, luštěniny a ořechy. Pozitivní změnu začnete pociťovat již po krátké době.

Partnerský sex – je známo, že milující partnerka dokáže svému muži vypomáhat i ve velmi svízelných situacích. Pokud si oba rozumí i mimo „postel“, mohou svůj vztah výrazně posílit a vylepšit, i když se zrovna s erekcí příliš nedaří. Vhodné je také vědět, co posiluje tvorbu testosteronu právě při sexu, a tím je za prvé milování kolem osmé hodiny ráno (tehdy je testosteronu v krvi nejvíc), za druhé naprosté uvolnění emocí a důvěra, kdy si s partnerkou vyhovíte v různých polohách a prostředí, a za třetí kromě pohledu na krásu ženského těla je to zejména jeho vůně – přirozená vůně ženského lůna a potu.