Tradiční rodina je hloupost

Tradiční rodina je hloupost

Začněme pohledem dětí. Co je pro vás v životě nejdůležitější? Rodina. Každý prcek chce mít přece maminku a tatínka, ke kterým se může přitulit, poplakat. Prostě být milován. Ovšem je až tak důležité, aby byla maminka a tatínek? Nejdůležitější je přeci láska samotná ne? 
Proč se to nelíbí dospělým? Protože není přirozené, aby dítě vychovávali homosexuálové, dítě totiž můžou přesvědčit o tom, že mají být „teplí.“ Nebo že dítě bude šikanováno za to, že má jen dva strejdy.
miminko na otci
Ano, tohle je určitě problém, který nastává. Podle mě je ale důležitější, aby bylo dítě šťastné v rodinném prostředí. Skoro každý souhlasí, že by měli mít klasické rodiny přednost. Jenže spousta rodičů týrá své děti, ty pak končí v sociálních zařízeních a NEJSOU spokojené. Proč by tedy děti nemohly vyrůstat v homosexuálních párech, které jsou mnohdy vstřícnější než ty heterosexuální. Jasné je, že děti by mohly dostat jen ty páry, které by byly verifikovány.
A co takové matky samoživitelky. Ty jsou lepší pro výchovu dětí než pár, který má větší možnosti? Je dobře, že jsou aspoň matky samoživitelky, to ano, ale existují tady útvary, jako dětské domovy. Ty vychovávají spousty dětí, bez jakékoliv mateřské lásky. To opravdu homosexuální páry nejsou lepší možností než místa, jako dětské domovy? Neříkám, že se tyto ústavy nesnaží, aby děti byly šťastné. Bohužel to není v lidských silách.
platové figurky
Proč tedy o dětech rozhodují lidé, kteří měli spokojenou a celistvou rodinu a nemohou rozhodnout spíše lidé, co si prošli dětskými domovy. Opravdu jsme my, lidé takoví alibisté, že raději necháme děti v domovech, než aby se o ně staral někdo, kdo je bude milovat jako vlastní? Toto rozhodnutí neděláme pro nás, ale pro děti. I kdyby nakonec byly díky tohoto rozhodnutí více náklonné k tomu milovat stejné pohlaví, je to pořád život s milující rodinou a ta je podle mě tím jediným, na čem opravdu záleží. Nemyslíte?