Vyjeďte na kolo ve správném oblečení

Vyjeďte na kolo ve správném oblečení

Sportování je pro tělo i duši velice blahodárné. Pomáhá nám zbavovat se stresu, odreagovat se od každodenním starostí a povinností, udržuje naše tělo zdravějším a v kondici. Který sport preferujete Vy? Já mám ráda ty, které se mohou dělat na čerstvém vzduchu. To znamená běh, plážový volejbal, letní plavání a jízda na kole. Jízdu na kole mám nejraději. S rodinou jezdíme od jara do podzimu. Děti s námi zvládají menší trasy. Když chceme s manželem vyrazit někam dál, jezdíme sami a děti jsou na hlídání u babičky. Celodenní výlet na kole, to je prostě paráda.

Černé tričko

Teď trochu odbočím. Co třeba taková svatební cesta? Jak si jí představujete? Spousta lidí volí moře, slunce, wellness, romantika při západu slunce. A my? Červencové hory a jízda na kole do těch nejvyšších bodů. Bylo to nezapomenutelné. Zážitek, který nás maximálně naplnil. Po fyzicky náročném dnu jsme si dali samozřejmě vířivku, hotelový bazén a masáž. Takové dva, možná tři v jednom. Sport, relax a romantika na hotelovém pokoji. Ze svatební cesty jsme se vrátili příjemně unavení i pořádně odpočatí.

Červený dres
A co jsme ocenili na tomto pobytu nejvíce? Jelikož jsme většinu času trávili v sedle kol, bylo potřeba mít ve svém cestovním kufru přibalené pořádné cyklistické oblečení. Oblečení, které velice dobře saje pot, je vzdušné, rychle schne a je pohodlné. Pozitivně nás oslovily dresy Maloja. Splňují vše, co je třeba. Navíc některé mají kapsičku, kam je možné dát klíče nebo mobilní telefon. To jsme uvítali. Je to lepší, než vozit na zádech batoh nebo jinde jiná přebytečná zavazadla. Ke skvělým dresům jsme přikoupili i cyklistické kalhoty a pohodlné sportovní boty. Žádný nepříjemné pocení, jen spokojená jízda. Vybrat si můžete z klasických h dresů s krátkým rukávem nebo zvolte tílko. Co Vám bude vyhovovat? Pohodlí je určitě na místě!