Tam to přitom je, jako na vesnici

Tam to přitom je, jako na vesnici

Pozemek máte, loni jste ho stihli oplotit, vysadili jste plno ovocných stromů a keřů, takže zbývá jen si nechat postavit krásný nový dům. Ale, asi to nepůjde tak rychle. Pozemek je v lukrativním místě, blízko nákupních středisek, blízko je i lékař, školy pro vaše děti a to stojí peníze, které se promítnou do ceny pozemku. Navíc i oplocení stálo hříšné peníze, protože konečně budete mít velkou zahradu, za kterou vám vaše ratolesti budou velmi vděčné. Vždyť v loňském roce jste byli, celá rodina, uzavřeni ve svém bytě. To je jeden z důvodů, proč s koupí pozemku neváhat. Navíc byty v městě drahnou, nájem stoupá, služby stoupají, takže co nyní dělat? Máte možnost, než se zadlužit stavbou nového domu, můžete si koupi mobilní dům. Levné mobilní domy vám splní váš sen.

mobilní dům starý

Můžete si vybírat z opravdu široké nabídky, nejen rekreační obydlí, ale i tento dům důkladně zateplený pro celoroční pobyt vaší rodiny. Domy jsou vybavené vším potřebným pro váš celoroční pobyt, naprosto budou vyhovovat vašim náročným potřebám. Nemusíte nic shánět, budete vlastnit potřebné vnitřní vybavení, kuchyně bude se všemi kuchyňskými spotřebiči, jako je kuchyňská linka, sporák a lednice, vyberete i rozměry jednotlivých pokojů, kde již bude pro vás a pro vaše blízké připravený nábytek, včetně skříní, sedačky, lůžek, bude kompletně vybavená koupelna se sprchovacím koutem i toaletou.

mobilní dům jede

Vybrali jste si opravdu rychlé řešení bydlení. Máte možnost si určit vybrané topidla, tvar střechy, jaký chcete typ a druh plastových oken, vnitřní i vnější obklad. Tyto skutečně vám splní velmi široce využitelné domy, které svou cenou sice patří v současnosti k možným nejlevnějších typů obydlí, ale tato skutečnost, že jejich prodej, je za nízkou cenu, není vůbec na úkor kvality. A navíc odborníci uvádějí, že tato obydlí jsou konstrukčně vyhovující pro náročné požadavky také i tolik diskutovaných nízkoenergetických norem.