Zažijte nevšední dobrodružství

Zažijte nevšední dobrodružství

Rádi byste vymysleli nějakou aktivitu pro vás a vašeho partnera nebo ještě navíc pro vaše přátele? Chtěli byste zkusit něco nového, co jste ještě doposud neměli možnost vyzkoušet? Není nad to vyrazit na nějakou únikovku. Že vůbec nemáte potuchy, oč tu běží?
vr brýle

Úniková hra vás chytne a nepustí . Jde v podstatě o dobrodružnou zábavnou hru,, která je založená na principu počítačové hry, při které jste vy společně s dalšími lidmi (obvyklý počet je 2 – 6 osob, ale někde může být i více) zavřeni do místnosti, kterou musíte ve stanoveném čase opustit (nejčastěji 60 minut). Během tohoto časového limitu na vás bude čekat řešení různých hádanek a rébusů, hledání indicií vedoucích k opuštění místnosti ve stanoveném čase. Čekají na vás různé efekty v podobě zvuků, světel, větru, chladného vzduchu a dalších, které ještě více umocní danou atmosféru v konkrétní hře.
strašidelná chodba
Tematické únikové hry
Únikovou hru si můžete zvolit s různým tematickým podtextem. Můžete se tak ocitnout v dobách dávno minulých a řešit různé záhady s nádechem historie nebo se můžete vydat po stopách psychiatrické pacienta v léčebně. Milovníky horrorů zase potěší místnosti laděné do horrorových podob, kde na vás mohou číhat různá skrytá nebezpečí, strašidla, duchové a nadpřirozené jevy. V některých druzích této dobrodružné hry na vás také mohou čekat i živé osoby třeba v podobě klauna. Zapojte mozkové závity, přemýšlejte o různých souvislostech a dostaňte se včas z místnosti ven. Tento druh stále více oblíbené zábavy vás určitě zaujme.
mladík a virtuální realita
Pokud chcete strávit dobrodružné odpoledne s vašimi přáteli nebo si lámete hlavu nad tím, čím obdarovat někoho z vašich blízkých, pak je právě úniková hra skvělým řešením, které nadchne snad každého. Neváhejte a užijte si zábavné dobrodružné odpoledne.