Vydejte se na poznávací zájezd s minibusem

Vydejte se na poznávací zájezd s minibusem

Pronájem minibusů Autopujcovna-milan.cz je výhodný pro skupiny lidí, které podnikají různé poznávací výlety nebo turistické akce. Jízda spřátelených osob v jednom voze má své nesporné přednosti zejména proto, že jste všichni v jednom voze, můžete spolu komunikovat přímo, nikoli přes mobilní sítě, snáze naplánujete váš další program a přizpůsobíte se vzniklým situacím. Nemusíte na nikoho nikde čekat, pokud autem zabloudí anebo jej stihne technický defekt, a jízda jedním vozem je výhodnější i co se týče parkování. Tímto způsobem lze podniknout celou řadu tematicky zaměřených jízd, a my vám tu nabídneme několik zajímavých tipů:

minibus na cestách

Hrady a zámky v okolí Prahy – jestliže si pronajmete minibus v Praze, můžete podniknout okružní cestu (hvězdicový zájezd) po hradech a zámcích Středočeského kraje. Namátkou bychom mohli vybrat Český Šternberk, Křivoklát, Karlštejn, Kokořín, Žleby, Kácov, Nižbor, Konopiště, Veltrusy, Kačinu, Dobříš, zámek Březnice a Hořovice. Pochopitelně je možné vycestovat dál, např. do Jižních Čech, kde je také mnoho krásných památek tohoto typu.

koně Převalského

ZOO a botanické zahrady – jen zoologických zahrad a zooparků je ve Středočeském kraji více než třicet, jsou mezi nimi i různé zookoutky, chovná stanice koně Převalského, obory pro vysokou zvěř, medvědí zookoutek na hradu Točník, Mořský svět a Svět medúz a pro milovníky rostlin je tu taktéž řada botanických zahrad a arboret či skanzenů.

Říční toky – velmi atraktivní je pro výletníky úsek peřejí s velkými balvany nebo meandrující tok, který vede zajímavou krajinou. To vše máte možnost zhlédnout na Sázavě nebo na Berounce, z Prahy můžete vycestovat podél řek po silnicích druhé a třetí třídy, které vás zavedou do lokalit, které třeba vůbec neznáte. Na Sázavě je nejzajímavější dolní úsek od Týnce nad Sázavou k soutoku s Vltavou a na Berounce celý horní tok od Chrástu u Plzně až do Nižboru.