Jedinečný doplněk z přírodního materiálu

Jedinečný doplněk z přírodního materiálu

Hodinky zpočátku nosili spíše muži, ale postupem času si našly cestu i na dámskou ruku. Vzniklo mnoho různých výrobců, kteří postupem času nabízeli různé druhy hodinek. Klasické hodinky se postupně opět vytratily, protože je nahradily mobily. Je to sice zvláštní, ale mnoho lidí si zvyklo, že jim stačí k hlídání času telefon. Jenže móda se stále opakuje, a tak tu máme módu hodinek zpět. Někteří lidé si potrpí na originalitu, a nejinak je tomu i v této oblasti. Jsou to právě ženy, které se chtějí lišit od jiných, a pro ty jsou ideální dámské dřevěné hodinky.

hodinkový ciferník

V čem jsou tak jiné?

  • Jsou vyrobeny ze dřeva
  • Vyrábí se každý kus na zakázku
  • Každý kus je jedinečný originál
  • Zákazník si své hodinky navrhuje sám
  • Vyrábí se kompletně celé ručně
  • Jsou dvě varianty – na baterky a automaty

Jde o jedinečný doplněk, který umí podtrhnout osobnost nositele, v tomto případě nositelky. Chcete mít něco, co nemá každý? Vsaďte na tyto hodinky. Můžete si sami zvolit velikost, řemínek, gravírování a datumovku.

Ze dřeva mám na výběr naše i exotické dřeviny. Ty si sami vybíráte podle toho, co se vám líbí. každé hodinky jsou originál a vyrábí se kompletně celé na zakázku, proto je doba dodání delší, s tím je třeba počítat. Každý kus je napuštěný olejem, aby byly odolné proti poškrábání.
Pozor – hodinky nejsou vodotěsné. Jsou sice vyrobeny z kvalitních materiálů, ale dřevo vodotěsné není. Klasickou vlhkost jako je pot nebo kapky vody pohltí, ale koupat se s nimi nezkoušejte.

hodinkový strojek

Pro milovníky klasiky mám automatický strojek, pro ty z vás, kteří chtějí levněji variantu, mám k dispozici strojek na baterky.
Protože jde o čistě přírodní materiál, je dobré dřevěné hodinky pravidelně přetírat voskem, který dostanete k hodinkám. Udrží si krásnou barvu a budou dělat parádu i dál.
Tyto jedinečné hodinky nejsou pro každého, ale kdo je má, ten si je zamiluje.