Šaty podtrhující vaší postavu

Šaty podtrhující vaší postavu

Každá žena chce vypadat krásně a zvláště tehdy, pokud se chystá na společenský ples. Plesy jsou skvělou kulturní záležitostí, kde se můžete blýsknout v krásných plesových šatech. Takový ples je vlastně i velkolepá přehlídka dámských šatů a pánských obleků. Nejeden muž se bude za krásnými ženami ohlížet, bude s nimi tančit anebo je pozve na skleničku. Ne každá žena si však vybere takové šaty, které dokonale padnou její postavě. Plesové šaty nekupujeme denně, a proto doporučujeme vybírat šaty ve specializovaných salónech, kde vám s výběrem pomohou. Jistě tak najdete šaty, které se vám budou líbit a které vám budou především slušet.

žluté šaty

Jestliže jste majitelkou postavy typu jablko, rozhodně pro vás nejsou vhodné korzetové šaty. Vyberte si šaty empírového stylu, který zdůrazní vaší horní polovinu těla a pas. Splývavá sukně od pasu dolů zakryje vaše nedokonalé bříško. Výstřih můžete mít různě zdobený, a pokud zvolíte výstřih do V, zeštíhlíte a prodloužíte si krásně postavu. Ženy s postavou typu hruška také nemusí zoufat. Opět vyzdvihněte štíhlou horní polovinu těla zajímavým a zdobeným výstřihem nebo korzetem a vsaďte na jednodušší sukni áčkového střihu, která vaše boky zamaskuje.

společenské šaty

Pokud vás trápí široká ramena, vybírejte si šaty s asymetrickými střihy horní poloviny těla. Tyto střihy rozbijí širokou plochu ramen a opticky vaše ramena zjemní. Slušet vám budou i šaty s rukávem a vybírejte spíše mezi tmavšími odstíny. Pro majitelky, které mají nějaké to kilo navíc, doporučujeme vybrat a zvýraznit vaše přednosti. Někdo se může pyšnit štíhlejším pasem, jiný zase může zvýraznit hezké nohy. Odhalování vybraných partií však nepřežeňte, mohlo by vám to spíše uškodit. Některé ženy postrádají klasické ženské křivky. Pro ně jsou vhodné korzetové šaty s volnější nadýchanou sukní, která zvětší oblast boků. Také si můžete dovolit šaty s hlubokým výstřihem na zádech, které nemusí každému slušet.