Příprava na léto

Příprava na léto

Nejoblíbenější období roku je zde! Letní měsíce s sebou přináší spoustu zábavy v podobě koupání v bazénu či jezeře, grilování s přáteli či posezení u výborných drinků. Spousta žen se však právě v tomto ročním období necítí ve své kůži. Co tedy dělat abyste se cítila krásná a sebejistá?

Zdravě vypadající pokožka

V tomto období většina z nás vytahuje ze skříně šaty, sukně a kraťasy. Která z nás by se nechtěla pyšnit pevnou a dobře vypadající pokožkou. Opálené pokožka vypadá vždy lépe. Navíc opálení může pomoci zakrýt některé nedokonalosti, jež se na kůži běžně vyskytují. Jestliže se na slunce příliš nedostanete, vyzkoušejte opalování v solárním studiu. Při tomto typu opalování je mimořádně důležité chránit svou pokožku speciální kosmetikou, která je pro tyto účely určena.

Solární studio Brno Studio Naomi poskytuje ty nejkvalitnější služby. Profesionálně vyškolený personál vám pomůže vybrat vhodný typ přístroje a rovněž vám poradí se správným výběrem kosmetiky, tak aby opálení vypadalo přirozeně a zároveň nedošlo ke spálení pokožky.

žena se s brýlemi

Správná péče o pleť je základ

Především je důležité zmínit, že pečující kosmetiku je nutné vždy přizpůsobit danému ročnímu období, neboť v každém z nich si vaše pleť žádá jinou péči. V létě, více než kdy jindy, je velmi důležité nezapomínat každý den aplikovat krém s ochranným faktorem proti slunci. Mějte na paměti, že nejvhodnější je použít krém proti slunci pod váš denní krém. V dnešní době obsahuje většina make upů či pudrů na líčení ochranný faktor SPF, v této souvislosti je však nutné podotknout, že takováto ochrana není pro váš obličej dostačují.

žena u bazénu

Dále je velmi důležité volit takovou pečující kosmetiku, jež bude přizpůsobená typu vaší pleti. Jestliže máte suchou a citlivou pleť, poté je velmi důležité dbát na dostatečnou hydrataci. Je vhodné používat hydratační séra a krémy. Během dne se do letních parných dnů hodí rovněž nejrůznější květinové vody, které vás krásně osvěží a vaše pleť bude vyživená a hydratovaná.