K čemu se vám doma hodí bublinková fólie

K čemu se vám doma hodí bublinková fólie

Chystáte se odeslat balík – potřebujete rychle něco zabalit a odeslat přepravní službou, máte při ruce sice kartonovou krabici, ale schází vám výplňový materiál. Co teď? Když předměty zabalíte do starých novin, budou zapáchat a možná se na jejich povrchu objeví stopy po tiskařské barvě. Předcházejte raději takovýmto kompromisům se špatným koncem a mějte doma bublinkovou fólii https://www.balteto.cz/ navinutou v roli. Můžete ji dlouhodobě skladovat, i po mnoha letech si zachová své původní vlastnosti. Zabalené předměty budou dobře zabezpečené před mechanickým poškozením, a to bez zápachu a nebezpečí kontaminace toxickými látkami.

bublinková fólie

Stěhujete se – každé větší stěhování je zásah do zaběhnutého životního stereotypu a čím více vychytávek nám v tomto procesu může vypomáhat, tím snazší situace a rychlejší aklimatizace na nové prostředí. Bublinková fólie se může stát jedním z těch osvědčených pomocníků, balit do ní můžete nábytek, sklo, hračky, potraviny, květiny, obuv a oblečení, zkrátka téměř cokoli. Vrstva bublinek v polyetylenové fólii je dosud nejvyužívanější a nejvíce poptávaný balicí a výplňový materiál na trhu. Těší se velké oblibě i u stěhovacích firem, které ji také jako balicí materiál každému vřele doporučí.

barevná fólie

Potřebujete vymalovat – s malováním bytu je to jako se stěhováním, pouze s tím rozdílem, že zůstáváte na svém původním stanovišti. Jakmile se „hrábne“ do zaběhnuté každodenní rutiny v bytě, kde jste zvyklí mít vše na svém místě, je to svým způsobem chaos a důvod k depresi a stresu. Opět si můžete usnadnit práci s fólií s bublinkami, s níž zabezpečíte před potřísněním barvou okna, dveře, podlahu a část nábytku a jakékoli další předměty. Výhodou bublinkové fólie je její flexibilita a zároveň pevnost, nebude se vám trhat pod rukama a můžete ji využít i na více místech vícekrát za sebou.