Bělení zubů a dentální hygiena

Bělení zubů a dentální hygiena


Základem zdravých zubů, je každodenní pečlivá péče a pravidelná návštěva zubaře. Ovšem touto péči to nekončí, a kromě preventivních prohlídek, byste měli chodit i na dentální hygienu a bělení zubů. Každý kvalitní zubař, vám dentální hygienu doporučí ještě před samotným zákrokem, a to proto, aby se k zubu dobře dostal. Lidé, kteří nikdy v životě na dentální hygieně nebyly, mají ve většině případů zuby zašlé a nejsou příliš zdravé. Někteří lidé jsou samozřejmě výjimkami a mají zuby zdravé i přes to, že nechodili na dentální hygienu.

bělení zubů

Bělení zubů Praha od Clinicplus.cz, vám zajistí zářivý úsměv, kterého si každý hned všimne. Díky nejmodernější technologii budou vaše zuby nádherně bílé, a to s dlouhodobým účinkem. Tato metoda garantuje dlouhodobé výsledky a kombinuje chemii a fyziologii, což garantuje výborné výsledky. Navíc vůbec nezáleží na přirozené barvě zubů. Kromě dentální hygieny a bělení zubů, se věnuje toto zubní středisko i klasickým zákrokům, jako jsou preventivní prohlídky, trhání zubů, dělání korunek či rentgenu. Jedná se o místo, kde najdete vše na jednom místě a všechny zákroky se dělají bezbolestně.

bělení zubů

Samozřejmostí je, že nabírají jak děti, tak dospělé a nahlásit se tak může celá rodina včetně prababičky a babičky. Důchodce zajisté nadchne fakt, že spolupracují s pojišťovnami a zákroky tak vyjdou na menší peníze než někde jinde. To si však můžete ověřit i sami, a to na jejich internetových stránkách, kde je ceník rozepsaný. Klinika zaměstnává pouze zubaře s dlouhodobou praxí, kteří mají ve svém oboru perfektní výsledky. Nemusíte se tak bát, že by vám zuby špatně opravil, nebo že by vám způsobil nějaké bolesti. V případě, že jste nikdy nebyli na dentální hygieně, nebo bělení zubů, tak učiňte zásadní rozhodnutí a změňte to. Na této klinice vám vše vysvětlí a také poradí, jak máte postupovat.