Tester bazénové vody

Tester bazénové vody

Využíváte těchto možností jako je tester bazénové vody? Ještě jste se s ním nepotkali nebo neznáte, jaké by měly být hodnoty ph vody v bazénu? V tom případě je na čase se s touto problematikou domácích zahradních typů trochu lépe seznámit.
Někteří lidé doposud neslyšeli o tom, že by se v zahradním domácím bazénu měla kontrolovat také hodnota pH. Co přesně určuje pH vody v bazénu?
Nejdůležitější ze všeho je tester. Díky tomu poznáte hodnoty těchto parametrů. Testery slouží k pravidelné kontrole po celou koupací sezónu. Můžete je tedy využívat kdykoliv, kdy vás napadne. Ideální je častější použití, protože voda a její hodnoty se mohou rychle měnit. Pravidelná kontrola zajistí, že můžete následně pomocí různých přípravků upravit hodnoty tak, aby odpovídaly požadovaným normám. Díky tomu je chráněna pokožka plavců a všichni budou spokojenější, protože voda bude krásně čistá a především také hygienicky nezávadná a nebude škodit vaší kůži.
tyrkysová voda

Nezbytné pravidelné kontroly

Bez pravidelných kontrol se zkrátka a dobře v létě neobejdete. Jsou naprosto nezbytností. Doporučuje se provádět kontroly pravidelně alespoň jedenkrát za 14 dní. Přes léto se však koupeme častěji, takže pokud víte, že navštěvujete vodu více, je dobré brát to na zřetel a přizpůsobit tomu i kontroly a provádět je také častěji. Jakmile začnete používat testery, budete mít přehled o tom, co se s vodou děje. Díky tomu je možné hned zasáhnout. Jestliže zareagujete včas, pak hned nežádoucí projevy eliminujete.
mladá plavkyně
Ø Měřič je jednoduchý a snadný na použití. Pokud používáte k úpravě vody chlorové přípravky, pak pro vás bude nepostradatelným pomocníkem kombinovaný tester chloru a hodnot pH. V případě, že používáte raději chemii na základě aktivního kyslíku, pak pro vás bude ideální použití vhodného testeru, který bude například samostatný nebo opět v kombinaci.