Dodat tělu něco navíc

Dodat tělu něco navíc

Naše tělo přijímá živiny z potravy, kterou sníme, ale někdy není na škodu, když mu dodáme něco navíc. Něco, co tělu pomůže, aby bylo odolnější a zdravější.

Chřipková sezóna.

Jsou roční období, kdy se zvyšuje pravděpodobnost, že onemocníme nějakou sezónní nemocí. Chřipková epidemie se smíchala s tou covidovou a od listopadu do března jsme ohrožení, že se nakazíme. Chřipka se šíří kapénkami ve vzduchu, a tak stačí, že vedle nás někdo kýchne a můžeme si být jistí, že nás nakazil. Abychom podpořili svou imunitu, zvyšujeme v tomto období přísun vitamínu C, ať už v citrusových plodech nebo pomocí šumivých tablet, zakoupených v lékárně. Mnohdy pomáhá i zázvor, který ničí zárodky nemocí.

citron

Bolesti zad a kloubů.

Kdo by to neznal. Ráno se probudíte a už cítíte, že není s vašimi zády nebo koleny všechno v pořádku. Vstát z postele je namáhavější a tělo vás bolí hned od rána. To je pravý čas, abyste dodávali tělu kolagen. Doplněk stravy kolagen orcacollagen.cz dodá vašemu tělu kolagen, který si tělo umí vyrobit samo, ale s přibývajícím věkem to není dostatečné. Chcete-li si stále užívat pohybu bez bolesti a k tomu mít vyhlazenou pokožku bez vrásek, kolagen je to pravé pro vás.

Těhotenství.

Během těhotenství tělo ženy dostává pěkně zabrat. Miminko si pro své potřeby odčerpá vše, co potřebuje a je jen na nastávajících maminkách, aby svému tělu a tím pádem i svému miminku dodaly vše pro jeho správný vývoj. Těhotenství není nemoc, ale umí být pěkně náročné, takže dodáte-li svému tělu vitamíny navíc, určitě si nebude stěžovat.

kapsle

Aktivní sport.

Jste-li aktivní sportovec, určitě víte, že správná výživa vám zaručí, že budete podávat vysoké sportovní výkony. Určitě jste se již setkali s křečemi ve svalech, a tak víte, že vám pomůže doplňovat tělu magnézium čili hořčík.

Dodat tělu vitamíny, minerály a další prvky, aby správně fungovalo, se vždy vyplatí.