Co potisknout, aby to dobře vypadalo

Co potisknout, aby to dobře vypadalo

Deštníky

Zkuste vsadit na klasické deštníky „holové“, které jsou vystřelovací, ale nejsou skládací. Sestávají z dřevěné zahnuté rukojeti a z kovové drátové konstrukce, potažené impregnovanou textilií. Vypadají podobně, jako černý deštník Pana Tau. Výhodou deštníků je, že je pořídíte e velmi levně a ve špičkové kvalitě jen za pár stovek a v mnoha krásných pastelových barvách, na něž můžete nechat vytisknout námět třeba jen v jedné kontrastující barvě.

dívka s deštníkem

Trička a mikiny

Velká „plakátovací“ plocha na vás čeká i u textilií oděvního typu. Oblíbené na potisk jsou zejména trička a polokošile, ale hodnotnější bývají mikiny. Můžete je využít i jako svrchní oděv v zaměstnání, na cestách na dovolenou, na procházce parkem, na nákupech, na vyjížďce na kole a při dalších příležitostech. Mikinu je možné opatřit i výšivkou a ta pak vytváří dojem až luxusního vzhledu. U mikin však buďte velmi obezřetní u návrhu samotného potisku, abyste jej „nepřeplácali“.

dívka s kolem

Vybavení pro cyklisty a vodáky

V této oblasti máte pro potisk textilu a reklamní předměty mnoho možností. Může jít o oblečení, jako např. cyklistická trička, bundy nebo šortky a u vodáků zejména o trička s krátkým i s dlouhým rukávem, lodní vaky, kšiltovky, záchranné vesty, ale i stany, karimatky a spacáky. Tisknout se dá dnes skoro na všechno a originální potisk ocení mnoho dobrodruhů, kteří se chtějí odlišovat od ostatních a zároveň si užít pobyt v přírodě a aktivní sport.

Předměty pro děti

Děti mají rády barevné hračky a různé předměty, s nimiž přichází do styku, a potěšit je mohou i vtipné a věcné potisky, např. s motivy zvířátek, pohádkových postav nebo členů rodiny. Dětem můžete opatřit pastelky, penál, autíčka, panenky, figurky, stavebnice, hlavolamy, ale i oblečení, zejména trička a tepláky, případně obuv, a to vše v jedinečném potisku, který nikde nekoupíte.