Zkuste to s doplňkem stravy

Zkuste to s doplňkem stravy

Léky na erektilní dysfunkci užívá mnoho mužů, aniž bychom to tušili. Nikdo o tom neví, protože chodí v diskrétních baleních a užívá se většinou jedna tabletka před sexuálním stykem. Ovšem začíná účinkovat a působit až po té, co se budete naplno s vaší partnerkou oddávat předehře. Musíte se sexuálně vydráždit, bez toho to zkrátka nefunguje.

Jak se používá?

– Jedna tabletka obsahuje 20mg tadalafilum – tadalafil.
– Používá se pouze jedna celá pilulka.
– Užít ji můžete 30 až 60 minut před sexuální aktivitou.
– Zapíjí se malým množstvím vody.
– Nezáleží na tom, jestli jste jedli. Nemá určenou dobu před jídlem nebo po jídle.
– Nesmí se používat vícekrát jak jednou za den.
– Může účinkovat až 36 hodin.
– Je nezbytné se sexuálně dráždit, protože jinak tento přípravek neúčinkuje.
– Musíte se spolu s vaší partnerkou věnovat sexuální předehře tak, jako kdybyste žádný přípravek na léčbu erektilní dysfunkce neužívali .

Tadalis je v podstatě taková náhrada tedy generikum za velice účinný lék Cialis. Obsahuje stejně jako tento originální přípravek stejnou účinnou látku tedy tadalafil.
Existují opatření a důvody, na co bychom si měli dávat pozor a pro které lidi může být tento lék nebezpečný.Nesmíte jej například užívat, pokud jste nedávno prodělali infarkt, mrtvici, nebo máte problémy se srdečním onemocněním. Také se nesmí užívat, pokud máte neléčený vysoký krevní tlak, nebo naopak příliš nízký. Pozor by si také měli dát lidé, kteří jsou na tuto složku tedy tadalafil alergičtí. Může se objevit i přecitlivění na jiné látky, které jsou v tomto produktu obsaženy. Každý produkt má uvedené složení, které je známo v příbalovém letáku každého léku. Nesmíte jej užívat, pokud trpíte srpkovitou anémií – což znamená poruchu červených krvinek. Při poruchách ledvin nebo jater se také tento přípravek musí vynechat.