Příjemná a pohodlná doprava na Vaši vysněnou dovolenou

Příjemná a pohodlná doprava na Vaši vysněnou dovolenou

Spousta lidí tvrdí, že by na dovolenou nikdy nejeli autobusem, že je to velmi dlouhá a nepohodlná cesta. Že nejde o několikaminutovou cestu, s tím musíme samozřejmě souhlasit, bohužel nemáme moře hned za humny, ale s tím, že jde nepohodlnou cestu, souhlasit nemůžeme, protože v tomto případě záleží na výběru dopravce a s námi bude Vaše cesta zaručeně velmi příjemným zážitkem a bude skvělým začátkem Vaší krásné dovolené.

moře, přístav, lodě, město

My využíváme k dopravě úplně nové a velmi moderní autobusy v dokonale perfektním technickém stavu, které jsou vybaveny ergonomicky tvarovanými a velmi pohodlnými sedadly, která lze nastavit do několika různých poloh, a jsou vybaveny bezpečnostními pásy. Cestu Vám zpříjemníme nejen pouštěním filmu, ale také občerstvením. Díky nám se již cesta na Vaši vysněnou dovolenou stane příjemným začátkem dovolené.

Kromě toho jsou naše autobusy vybaveny také možností připojení k WIFI a každé sedadlo má dobíjecí zásuvku pro možnost dobití Vašich mobilů, tabletů či dalších elektronických přístrojů I když naši řidiči dělají časté zastávky, tak i přesto je každý náš autobus vybaven sociálním zařízením. Jak tedy vidíte, jsme perfektně připraveni pro Vaše pohodlí.

moře, pláž, žena, klobouk

Naší další velkou výhodou je dostupnost přes internet, kdy si můžete jízdenku rezervovat online a zaplatit kartou, takže nemusíte nikam chodit. Je jen na Vás, jestli nás využijete pouze k cestě tam nebo i zpátky. Vyjíždíme každý pátek z mnoha stanovišť po celé naší republice a v Chorvatsku zastavujeme ve všech známých destinacích. Kromě toho, že Vám nabízíme kvalitní a pohodlnou dopravu za velmi příznivých cenových podmínek, tak Vám také nabízíme různé akční slevy, proto neváhejte a využijte našich skvělých služeb.