Oblečte se v zimě s grácií

Oblečte se v zimě s grácií

Zima je obdobím, kdy mnoho z nás nehledí na módní trendy a zaměřuje se hlavně na to, abychom byli oblečení co nejvíce teple a aby nás nepřekvapila ani nečekaná sněhová vánice. Ale i v tomto období můžete dbát na to, abyste se oblékali elegantně a slušivě. A přitom neporušíte funkčnost svého oblečení.

Na jaké prvky oblečení bychom neměli zapomínat v našem zimním oblékání?

Čepice

Čepice je důležitou součástí zimního oblečení. I když budete muset čepicím přizpůsobit svůj účes, rozhodně je ze svého šatníku nevynechávejte. Existují desítky druhů čepic z nejrůznějších materiálů a určitě si vyberete takový styl, který vám bude slušet. Pořiďte si nejlépe několik, abyste měli různé čepice k různým outfitům.

čepice

Kvalitní kabát

Kabát je elegantnější variantou na zimu než bunda. Není pravda, že kabáty nesluší všem. Musíte si jen najít styl, který vám vyhovuje. Někomu budou slušet dlouhé kabáty, někomu krátké, někomu na knoflíčky, někomu s rozšířenou spodní částí, někomu s páskem. Kabátů je na výběr celá řada. Snažte se jen vybírat opravdu kvalitní kabát, z kvalitních materiálů, který vás dobře zahřeje.

kabát

Šála

Odhalený krk není v zimě módní a je to navíc učiněný nerozum. Koledujete si přinejmenším o pořádné nachlazení. Ideální na zimu jsou velké šály, které můžete kolem krku obtočit několikrát a pořádně se do nich zachumlat. Takové vám v chladné místnosti poslouží i jako přehoz, do kterého se můžete zabalit a zůstat v teple.

Boty

Nezapomeňte na boty! V zimě zdaleka nemusíte nosit jen kozačky. Existují i kotníkové boty, speciální zimní tenisky a mnoho dalších variant. Dbejte ale na to, aby podrážka takových bot byla protiskluzová a nezradila vás, pokud bude například náledí.

Sháníte nové oblečení na zimu? Na e-shopu About you najdete široký výběr veškerého zimního oblečení v nejlepší kvalitě. Pro výhodnější nákup použijte About you slevový kód zeleneslevy.cz.