Jak na shánění peněz?

Jak na shánění peněz?

S největší pravděpodobností se už i vám někdy stalo, že jste potřebovali nějaké peníze, ale neměli jste jich tolik, kolik jich bylo právě potřeba. A určitě i vy jste pak řešili dilema, zda se v něčem omezit, a v čem přesně, případně zda si půjčit nebo někde urychleně přivydělat. A když jste pak zvažovali své možnosti, napadlo vás, že vlastně jenom ta půjčka je ještě reálná.

jedno euro

Jenže když jste pak tudíž žádali o půjčku, možná jste zjistili, že vlastně ani ta reálnou být nemusí. Třeba jste navštívili jednu banku a pak obíhali i banky jiné, ale ať jste to zkusili kdekoliv, vždy to dopadlo stejně. Sice jste se třeba i maximálně snažili, ale vždy jste odešli s nepořízenou. Protože vás bankovní úředníci prověřili a poté vám oznámili, že nejste bonitní.

Co si pod tím představit? Zřejmě jste neměli tak vysoké příjmy, jaké dotyční vzhledem k požadované půjčce očekávali, možná jste měli i nějaké negativní záznamy v registrech dlužníků nebo jste byli ohroženi exekucemi, a to jsou ty nejběžnější důvody, proč se my lidé někdy v bankách nedočkáme půjčky ani tehdy, když ji potřebujeme. Nebo zejména tehdy, když ji potřebujeme.

mince EU

Jenže tím, že nás v bance odmítnou, se naše finanční situace nezlepší. A tak nám potom nezbývá, než to zkusit někde jinde. Jenže kde?

Finanční problémy nás lidí naštěstí nebývají často ani potom neřešitelné. Jsou tu přece i nebankovní americké hypotéky https://www.americka-nebankovni-hypoteka.cz/americka_hypoteka/, a ty se poskytují i těm, kteří jsou podle bank beznadějní. Stačí mít jenom nemovitost, kterou by se půjčka zajistila namísto zmíněných příjmů a registrů dlužníků, a pak už nemusí mít nikdo ony dosavadní finanční problémy. A musí se jenom postarat, aby byl schopný splácet a o zmíněnou zástavu tím tudíž nepřišel. Což se ale zodpovědným a řádně splácejícím dlužníkům nemůže stát.