Co můžete očekávat, když si pořídíte knížkový obal na Xiaomi Redmi Note 7

Co můžete očekávat, když si pořídíte knížkový obal na Xiaomi Redmi Note 7


Bude velmi pěkný – s tímto řešením si můžete být jisti, že neuniknete pozornosti vašeho okolí. Jsou to dle hodnocení mnohých z nás ty nejkrásnější typy obalů na mobily, jaké se vůbec vyrábí. Nejsou to totiž žádné sáčky, pytlíky či krabičky, které potřebujete vyloženě z nutnosti, chránit mobil před vnějšími vlivy. Obléknou mobil do zcela nového kabátu a bude připomínat kapesní diář, který byl běžnou součástí osobních zavazadel v době, kdy výraz „mobilní telefon“ nikdo nevyslovoval.

mobily v rukou

Elegance těží z jednoduchosti – vývojáři knížkových pouzder sázeli zřejmě na jednoduchost a o to se jim také vydařilo nebývalou měrou. Přední a zadní desky s uzavíracím magnetickým klipsem a uvnitř vložka z termoplastického polyuretanu. Mobil je tak chráněný z každé strany, uzavírací mechanismus nevyžaduje žádné sponky, provázky a šňůrky, mobil se dobře drží v ruce a k tomu máte k dispozici i pár vnitřních přihrádek.

mobil a notebook a tablet

Vnitřní přihrádky – dají se do nich zastrčit doklady, bankovky a záznamové papírové listy. Za hřbet boční či přední strany zastrčíte propisku a máte vlastně k dispozici i rezervní diář, kdyby se vybila baterie v mobilu zrovna ve chvíli, kdy si potřebujete něco poznamenat.

Skládací stojánek – zadní strana krytu na Xiaomi Redmi Note 7 je uzpůsobena tak, že ji zalomíte, ohnete a vytvoříte z ní praktický skládací stojánek. Mobil pak leží ve vodorovné poloze a můžete tímto způsobem sledovat film, navigační mapu, nebo prohlížet webové stránky. Nepotřebujete k tomu žádné další pomůcky, stojánek drží mobil jen díky zahnuté polovině zadní stěny.

Polyuretan v mnoha barvách – polyuretan je zdravotně nezávadný materiál, který lze vyrábět v podobě tzv. eko-kůže v různých barvách, s barevnými vzory. Máme tu k dispozici materiál, ideální pro výtvarnou činnost, kde se mohou realizovat jak designéři, tak i zmiňovaní výtvarníci.