Aplikujte do vašeho domova principy Zen

Aplikujte do vašeho domova principy Zen

Chcete bydlet a také žít o něco lépe a příjemněji? Pak zkuste do vašeho domova aplikovat ověřené principy stylu Zen. A co vlastně Zen jako takový přináší? Především je to odpočinek a relaxace, což jsou základní předpoklady k tomu, abyste mohli nabrat novou energii a sílu do dalších povinností a úkolů.
podzimní nálada
Pokud tedy často čelíte stresovým situacím, jste v časovém presu, máte spoustu starostí a povinností, pak je tento styl to pravé pro vás. Doma se pak budete cítit příjemněji a váš domov bude také působit útulněji. I doma můžete intenzivně odpočívat a relaxovat, stačí si jen k tomu připravit vhodné podmínky.

Zařiďte si proto u vás doma takovou vaši oázu klidu a relaxace. A jak na to? Především je důležité při takové relaxaci z vašeho dosahu odstranit rušivé elementy, jako je televize, počítač, mobil a další. Zkrátka takové věci, které by vás během vašeho odpočinku mohly vyrušit. Naopak se vybavte různými vonnými svíčkami a tyčinkami, éterickými oleji a aromalampami. Tuto relaxační atmosféru pak zbývá už jenom doladit oblíbenou relaxační hudbou.

Zpomalte a na chvilku se zastavte, kdykoliv je to jen trochu možné. Snažte se pravidelně věnovat nějakou tu chvilku jen sami sobě a svým myšlenkám ve společnosti voňavých aromatických olejů a odpočinkové relaxační hudby. Meditujte, relaxujte a na nic nemyslete, nechte myšlenky jen volně plynout. Uvidíte, že taková relaxace a odpočinek dokáže hotové zázraky. Léči únavu, bolesti hlavy i bolavou duši.
polštář v okně
Rozvrhněte si váš interiér v novém stylu Zen a vneste do vašeho domova ducha pohody a klidu. Harmonie a rovnováha, kterou si takto doma vytvoříte se pak pozitivně odrazí nejen ve vašem osobním, ale i v pracovním životě. Pusťte do vašeho domova světlo a přírodu, ideální jsou velká okna směrovaná do zeleně. To jsou základní principy stylu bydlení Zen, které vám přinesou klid v duši.


Nezařazené